top of page

Co sprawia, że PLANTON® K jest tak wyjątkowy?

PLANTON® K – Nawóz do pelargonii i innych roślin kwitnących (200g) – Obfitość Kwiatów i Intensywne Kolory przez Całe Lato!


Marzysz o balkonie czy tarasie pełnym kolorowych kwiatów? Chcesz, aby Twoje pelargonie zachwycały obfitością kwiatów przez cały sezon? PLANTON® K to odpowiedź na Twoje marzenia! Ten specjalistyczny nawóz w proszku został opracowany z myślą o pelargoniach, ale doskonale sprawdzi się również w przypadku innych roślin kwitnących, takich jak petunie, fuksje, begonie czy surfinii.Co sprawia, że PLANTON® K jest tak wyjątkowy?

 • Skuteczność: Starannie dobrany skład NPK (16+11+24), czyli azotu, fosforu i potasu, w połączeniu z mikroelementami (miedź, żelazo, mangan, cynk) gwarantuje szybkie i długotrwałe działanie. Dzięki temu Twoje rośliny otrzymają wszystkie niezbędne składniki odżywcze, co przełoży się na ich zdrowie, wigor i obfite kwitnienie.

 • Specjalizacja: Formuła nawozu została opracowana przez ekspertów z Plantpol Zaborze, którzy specjalizują się w produkcji nawozów dla konkretnych grup roślin. Dzięki temu możesz mieć pewność, że PLANTON® K dostarczy Twoim pelargoniom i innym roślinom kwitnącym dokładnie to, czego potrzebują.

 • Wydajność: 200-gramowe opakowanie nawozu wystarcza na przygotowanie aż 200 litrów gotowego roztworu! To oznacza, że jedno opakowanie wystarczy na wiele tygodni regularnego nawożenia, co czyni go bardzo ekonomicznym rozwiązaniem.

 • Łatwość stosowania: Nawóz w formie proszku jest niezwykle prosty w użyciu. Wystarczy odmierzyć odpowiednią ilość, rozpuścić w wodzie i podlać rośliny. Możesz również stosować go dolistnie, spryskując liście przygotowanym roztworem.

 • Bezpieczeństwo: PLANTON® K jest bezpieczny dla roślin i środowiska, jeśli jest stosowany zgodnie z zaleceniami producenta.


Jak stosować PLANTON® K?

 1. Przygotowanie roztworu: Rozpuść 1 g nawozu (około pół łyżeczki) w 1 litrze wody.

 2. Podlewanie: Podlewaj rośliny przygotowanym roztworem 1-2 razy w tygodniu, w zależności od potrzeb roślin i pory roku.

 3. Opryskiwanie: Dla jeszcze lepszych efektów, możesz opryskiwać liście roślin przygotowanym roztworem.


Efekty stosowania nawozu PLANTON® K:

 • Obfite i długotrwałe kwitnienie: Twoje pelargonie i inne rośliny kwitnące będą obsypane kwiatami przez całe lato.

 • Intensywne kolory kwiatów: Kwiaty będą miały żywe, nasycone kolory, które przyciągną wzrok każdego.

 • Bujny wzrost i gęste ulistnienie: Rośliny będą silne, zdrowe i pełne energii.

 • Zdrowe i odporne rośliny: Nawóz wzmocni naturalną odporność roślin na choroby i szkodniki.


Nie czekaj, aż Twoje pelargonie zaczną marnieć! Zadbaj o nie już dziś z PLANTON® K i ciesz się pięknymi, zdrowymi i obficie kwitnącymi roślinami przez całe lato!
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page