top of page

Niepowtarzalne Jak Ty: Odkryj Nasze Ręcznie Robione Donice Drewniane

Lafaret Premium Wood Collection: Niezrównana jakość i wyrafinowany design dla Twojego ogrodu

W Lafaret Premium Wood Collection, tworzenie donic drewnianych to nasza pasja, którą przekuwamy w sztukę użytkową. Każdy etap produkcji jest starannie przemyślany i dopracowany, aby zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości, które będą nie tylko ozdobą ich ogrodów, tarasów i wnętrz, ale także inwestycją na lata.Drewno – szlachetny materiał o niepowtarzalnym charakterze:

Wierzymy, że natura jest najlepszym projektantem. Dlatego sięgamy po starannie wyselekcjonowane drewno sosnowe i świerkowe, cechujące się wyjątkową wytrzymałością i naturalnym urokiem. Dla koneserów przygotowaliśmy ekskluzywne kolekcje wykonane z drewna dębowego, brzozowego, akacjowego, a także egzotycznych gatunków, takich jak ipe, merbau czy bangkirai, które zachwycają bogactwem kolorów, faktur i niepowtarzalnym rysunkiem słojów. Każda donica jest unikatowa, niczym odcisk palca, co nadaje jej wyjątkowego charakteru i sprawia, że staje się prawdziwym dziełem sztuki.Rzemiosło na najwyższym poziomie:

Nasze donice to nie tylko produkty, to dzieła sztuki tworzone przez doświadczonych rzemieślników, którzy z pasją i precyzją przekształcają surowe drewno w funkcjonalne i estetyczne przedmioty. Każdy element jest starannie docięty, a następnie łączony za pomocą ekologicznego kleju do drewna, który gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo. Dodatkowo, donice są wzmacniane solidnymi śrubami nierdzewnymi, co zapewnia stabilność konstrukcji i zapobiega powstawaniu szczelin, dzięki czemu są odporne na działanie czynników atmosferycznych i zachowują swój kształt przez wiele lat.Wzornictwo inspirowane mitologią, naturą i geometrią:

Nasze kolekcje donic to prawdziwa uczta dla oczu. Czerpiemy inspirację z mitologii greckiej, bogactwa natury oraz harmonii geometrycznych kształtów. Kolekcja Hebe zachwyca klasycznym pięknem i prostotą, Selene urzeka księżycowym blaskiem, a Freya emanuje nordyckim chłodem. Kaliope, muza poezji epickiej, zainspirowała nas do stworzenia donic o monumentalnych formach, a Lira, symbol harmonii i muzyki, do donic o łagodnych, płynnych liniach. Wenus, bogini miłości, patronuje kolekcji donic o romantycznych kształtach, Dafne, nimfa przemieniona w drzewo laurowe, zainspirowała nas do stworzenia donic o organicznych formach, a Aurora, bogini świtu, do donic o subtelnych, pastelowych kolorach. Erato, muza poezji miłosnej, jest patronką kolekcji donic o delikatnych zdobieniach i finezyjnych detalach.
Wykończenie, które zachwyca:

Proces szlifowania to kluczowy etap produkcji, który decyduje o ostatecznym wyglądzie i dotyku donicy. Każda powierzchnia jest wielokrotnie szlifowana papierem ściernym o różnej gradacji, aby uzyskać idealną gładkość. Donice Standard są szlifowane do 80, Premium do 150, a Exclusive nawet do 240, co sprawia, że są aksamitnie gładkie i niezwykle przyjemne w dotyku.Ochrona przed czasem i żywiołami:

Wiemy, że piękno powinno trwać. Dlatego nasze donice są impregnowane najwyższej jakości impregnatami renomowanych marek, takich jak Vidaron, Sadolin, Altax czy Drewnochron. Zabezpieczają one drewno przed wilgocią, grzybami, pleśnią, promieniowaniem UV, a także szkodnikami, gwarantując długotrwałą ochronę i zachowanie naturalnego piękna drewna. Dodatkowo, donice Premium i Exclusive są pokrywane kilkoma warstwami lakierobejcy, która tworzy twardą i odporną na zarysowania powłokę, jednocześnie podkreślając naturalny rysunek słojów drewna.


Drewniana donica w kształcie sześcianu z widocznymi słojami i czarną plastikową wkładką w środku. Donica stoi na białej powierzchni.
Donica Aurora Jasny dąb

Gwarancja spokoju na 5 lat:

Jesteśmy tak pewni jakości naszych produktów, że oferujemy 5-letnią gwarancję na wszystkie donice Lafaret Premium Wood Collection. To nasza obietnica, że będziesz cieszyć się ich pięknem i funkcjonalnością przez długie lata, bez obaw o uszkodzenia czy utratę koloru.


Lafaret Premium Wood Collection – Twój ogród, Twoje dzieło sztuki.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page